KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14077144
nr 1407 7144
Kurt Ehrefelt
(1921-2010), Sverige
Oljemålning, Triptyk, Sod Kenya 63. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 63x204 cm
Kurt Ehrefelt, svensk bildkonstnär född 1921, död 2010.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 5 juli 2021
kl 18:03:26
26/6 04:29:07